JAK TO DZIAŁA

i-SOTEC to REWOLUCYJNE, skuteczne, proste i szybkie rozwiązania dążące do poprawy jakości brzmienia samochodowych systemów car audio. Rozwiązania hi-fi / hi-end dostępne do fabrycznych instalacji ponad 2.500 modeli samochodów!


  i-SOAMP


Co jest największym problemem jeśli chodzi o brzmienie fabrycznych systemów car audio? Radio? Głośniki? Otóż nie ... największym problemem jest kiepski wzmacniacz, a w zasadzie jego zbyt niska moc! Wzmacniacz jest bowiem zainstalowany w każdym samochodzie choć najczęściej stanowi integralną część radia. Takie "wzmacniacze" w radiach fabrycznych rzadko osiągają moc CIĄGŁĄ wyższą niż 10W ! Głośniki - nawet standardowe - mają najczęściej zapas w mocy i jakości - ogranicza je wzmacniacz!

W dźwięku brakuje dynamiki, kontroli, precyzji, jakości, bas jest słaby, pojawia się tak dobrze znane "charczenie" przy większej głośności (tak, to nie głośniki są jego bezpośrednią przyczyną !). Z fabrycznego radia dźwięk jest po prostu kiepski!

i-sotec zna doskonale powyższy problem i jako jego rozwiązanie oferuje rewolucyjne rozwiązanie - unikalny system i-SOAMP do montażu dyskretnego w standardzie plug & play! Dzięki specjalnemu okablowaniu / złączom i-soamp można łatwo podłączyć pomiędzy radio,a głośniki do każdego niemal samochodu.


Rozwiązanie to dzięki przemyślanej koncepcji jest proste, skuteczne i nie wymaga skomplikowanych prac instalacyjnych!!!
Po demontażu w samochodzie nie będzie żadnych śladów - powróci on w 100% do stanu poprzedniego !


Poniżej przedstawiamy obrazkowy schemat, który pokazuje JAK TO DZIAŁA ...

CO ZYSKASZ INSTALUJĄC WZMACNIACZ i-SOAMP?
 • natychmiastowy efekt -  po kilkudziesięciu minutach prostego w przeprowadzeniu montażu Twoje wnętrze zmieni się w salę koncertową!
 • nieporównywalnie lepszą dynamikę (upraszczając: moc dźwięku) zarówno przy cichym jak i głośnym odbiorze
 • bardzo znaczną poprawę jakości brzmienia dzięki lepszej kontroli i precyzji dźwięku
 • niesamowicie dobrze ułożone basy, które wreszcie będą odtwarzane z należną im mocą, będzie ich też więcej!
 • łatwość instalacji / ukrycia dzięki bardzo małym wymiarom urządzenia!
 • dzięki dodatkowej opcji AuxGate możliwość podłączenia zewnętrznych źródeł dźwięku (MP3, telefon, tablet po kablu oraz bluetooth)
 • brak jakiejkolwiek widocznej ingerencji w wyglądzie wnętrza samochodu
 • brak konieczności cięcia kabli, prowadzenia przewodów po całym samochodzie, lutowania, podłączania się jak i gdzie popadnie do skomplikowanej instalacji elektrycznej samochodu
 • brak problemów z gwarancją w nowych samochodach i super rozwiązanie do samochodów w leasingu - wzmacniacz instaluje się na zasadzie klik-klik - plug&play - podłączysz i zdemontujesz bez śladu!
 • po wymianie niedrogiego złącza możliwość podłączenia tego samego wzmacniacza do radia w innym aucie!
 • wysokiej klasy sprzęt z pełną 24 miesięczną gwarancję za rozsądną cenę - stosunek ceny do jakości / możliwości jest na prawdę wyśmienity!   i-SOSUB

Dobry bas jest fundamentem, na którym opiera się świetne brzmienie ! - tym swobodnie przetłumaczonym cytatem jednego z największych guru dobrego brzmienia Kena I. rozpoczniemy prezentację kolejnej linii produktów i-sotec.

Doskonały wzmacniacz świetnie poprawi brzmienie każdego systemu car audio kierując go w stronę prawdziwego car hi-fi. Co zrobić kiedy istniejące głośniki oferują nam jednak mniej basu niż byśmy chcieli? Można je zmienić na lepsze pod tym względem, ale to skomplikowane. Prościej - szybciej, efektywniej i całkowicie odwracalnie będzie zainstalować dodatkowy głośnik basowy - tzw. subwoofer !

i-sotec dostarcza dopasowane do dzisiejszych realiów wysokiej klasy głośniki basowe w bardzo kompaktowych obudowach, które dzięki odpowiedniej technologii produkują lepszy bas nie zajmując praktycznie miejsca w samochodzie! i-SOSUB to niewielkie wymiary, kształt zaprojektowany i dopasowany tak by urządzenie zmieściło się w dodatkowych dostępnych przestrzeniach w samochodzie.


Dzięki instalacji i-SOSUB bas w Twoim samochodzie zyska nowy wymiar!


Poniżej przedstawiamy obrazkowy schemat, który pokazuje JAK TO DZIAŁA ...
       CO ZYSKASZ INSTALUJĄC SUBWOOFER i-SOSUB?

 • szybki efekt - najczęściej po kilkudziesięciu minutach prostego w przeprowadzeniu montażu bas w Twoim samochodzie zyska nowy wymiar!
 • nieporównywalnie lepszą dynamikę (upraszczając: moc dźwięku) oraz jakość brzmienia w zakresie niskich tonów
 • łatwość instalacji / ukrycia dzięki bardzo małym wymiarom / dopasowaniu do wnęk / pustych przestrzeni w samochodzie!
 • brak jakiejkolwiek widocznej ingerencji w wyglądzie wnętrza samochodu
 • brak konieczności cięcia kabli, lutowania, podłączania się jak i gdzie popadnie do skomplikowanej instalacji elektrycznej samochodu
 • dzięki dostępności w ofercie i-sotec wzmacniaczy 2 kanałowych możliwość prostej rozbudowy istniejącego systemu tylko pod względem basu!
 • brak problemów z gwarancją w nowych samochodach i super rozwiązanie do samochodów w leasingu - subwoofer instaluje się na zasadzie klik-klik - plug&play - podłączasz, instalujesz i zdemontujesz bez śladu!
 • wysokiej klasy sprzęt z pełną 24 miesięczną gwarancję za rozsądną cenę - stosunek ceny do jakości / możliwości jest na prawdę wyśmienity!

PS Wzmacniacze i-SOAMP mogą zasilać także i-SOSUB ! Te uniwersalne urządzenia mogą zasilić także głośniki przednie i subwofer równocześnie! Można także użyć wyłącznie wzmacniacza 2 kanałowego do zasilania samego subwoofera - resztę pozostawiając bez zmian! Zatem baza wzmacniacz + subwoofer tworzy idealnie proste rozwizanie dla kogoś, kto pragnie tylko poprawić odtwarzanie basu w swoim aucie!


i-SOTEC i-SOAMP MINI AUXGATE CONNECT
WEJŚCIE AUX DO KAŻDEGO RADIA ...